Спортивне життя

 

 

У ВНТУ є потужна спортивна база для проведення навчальних і тренувальних занять. Вона налічує стадіон із біговими доріжками, які мають сучасне рекортанове покриття, секторами і трибунами на 5000 глядацьких місць, два тенісні корти, 7 футбольних, 3 волейбольних, 2 баскетбольних, 2 гандбольних і 2 гімнастичних майданчики, 10 спортивних залів. Студенти ВНТУ мають можливість на уроках фізичного виховання безкоштовно кататися на ковзанах у льодовому палаці «Айс Авеню».

Для активного відпочинку студентів в університеті відкрито фізкультурно-оздоровчий центр, де можна займатися атлетичною й ритмічною гімнастикою, фітнесом, настільним тенісом, східними єдиноборствами.

Важливим елементом спортивно-оздоровчої бази університету є табір на 220 місць для відпочиваючих, який розміщено у мальовничому екологічно чистому місці. У таборі є будиночки для відпочинку, їдальня на 220 місць, комплекс санітарно-технічних споруд, а також спортивно-оздоровча база.Кращі спортсмени ФЕЕЕМ

Сарафинюк Марія, КМС з легкої атлетики, член збірної команди ВНТУ та збірної команди області з легкої атлетики. Багаторазова призерка Всеукраїнських та обласних змагань.

Соловей Володимир, 2 розряд з легкої атлетики, член збірної команди ВНТУ з легкої атлетики. Призер Універсіади області з легкої атлетики.

Паланюк Олександр, 2 розряд з легкої атлетики, член збірної команди ВНТУ з легкої атлетики. Призер Універсіади області з легкої атлетики.

Марецький Михайло, 2 розряд з легкої атлетики, член збірної команди ВНТУ з легкої атлетики. Призер Універсіади області з легкої атлетики.

Антіпов Олексій, член збірної команди ВНТУ з футболу та настільного тенісу. Призер Універсіади області з футболу та настільного тенісу. Переможець Спартакіади ВНТУ з настільного тенісу.

Ліщук Андрій, член збірної команди ВНТУ з волейболу. Призер Універсіади області з волейболу.

Корчмарчук Василь, член збірної команди ВНТУ з волейболу. Призер Універсіади області з волейболу.

Вавшко Вадим, член збірної команди ВНТУ з армспорту та член команди ФЕЕЕМ з силового триборства. Призер Спартакіади ВНТУ з силового триборства.

Горенюк Вадим, член збірної команди ФЕЕЕМ з силового триборства. Призер Спартакіади ВНТУ з силового триборства.

Заруденко Віталій, член збірної команди ФЕЕЕМ з силового триборства. Призер Спартакіади ВНТУ з силового триборства.

 

 


Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 56 гостей на сайті