Кафедра електромеханічних систем автоматизації в промисловості і на транспорті (ЕМСАПТ)

Кафедра електромеханічних систем автоматизації в промисловості і на транспорті (ЕМСАПТ). Створена в 1994 році. Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор Кутін Василь Васильович.
Сайт кафедри: http://emca.ineeem.vntu.edu.ua/ (відкриється в новому вікні).
Кафедра готує фахівців за бакалаврським напрямом 6.050702 "Електромеханіка" та спеціальністю 7.05070204, 8.05070204 - "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод" (рівень - "спеціаліст", "магістр").


Завідувач кафедри ЕМСАПТ,
д.т.н., професор
КУТІН
Василь Васильович

Науковий напрямок досліджень кафедри: моделювання та управління процесами, що протікають в енергетичних та електромеханічних системах, синтез інформаційно-вимірювальних систем та систем автоматичного і автоматизованого керування цими процесами, діагностування силового електрообладнання та регулювальних трактів систем автоматичного та автоматизованого керування електроприводами промислових та транспортних систем.

В рамках наукових інтересів студенти мають можливість отримати ступінь магістра, продовжити навчання в аспірантурі та реалізувати себе як науковці.

Кожен студент має можливість освоїти не тільки програмування з використанням комп'ютерів але й програмування мікропроцесорних пристроїв та систем на сучасній елементній базі.

Кафедра має найбільшу кількість лабораторій, де студенти мають можливість реалізувати свої наукові інтереси.

Більшість лабораторних стендів, що використовуються в навчальному процесі створена руками студентів під керівництвом викладачів. Цей процес створення протікає постійно, що дає змогу отримати студентам гарні практичні навики для подальшої трудової діяльності.

Колектив кафедри опублікував понад 500 наукових статей, 6 монографій, близько 30 методичних посібників та отримав понад 100 патентів на винаходи та авторських свідоцтв. Усього за роки існування кафедри підготовлено 20 кандидатів технічних наук і 2 доктори технічних наук.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 89 гостей на сайті