Новини факультету
04.05.2017 На сайті опубліковано розклад заліково-екзаменаційної сесії 2-й курс та 3-й курс

Розклад можна завантажити з сайту ФЕЕЕМ (у форматі .xls).

Запрошуємо усіх студентів до розділу сайту "РОЗКЛАД ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ".

17.05.2017 На сайті опубліковано розклад заліково-екзаменаційної сесії для студентів заочної форми навчання

Розклад можна завантажити з сайту ФЕЕЕМ (у форматі .doc).

06.10.2016 На сайті опубліковано графік проведення ректорських контрольних робіт

Шановні викладачі, графік орієнтовний відносно дат проведення РКР. До 9 жовтня приймаю ваші зауваження на зміни.

Файл можна завантажити за посиланням "Графік проведення РКР"

Дякую.

З повагою, заст. декана ФЕЕЕМ Бурикін О.Б.

13.09.2017 На сайті опубліковано розклад занять для студентів 1, 3, 1МС та 1 курсу магістратури заочної форми навчання

Розклад занять можна завантажити з сайту ФЕЕЕМ (у форматі .doc)

Запрошуємо усіх студентів та викладачів ФЕЕЕМ до розділу сайту "Розклад занять".

28.12.16 На сайті опубліковано розклад сесії та занять

Опубліковано розклад занять для студентів  всіх курсів денної форми навчання на ІІ семестр 2016/2017 навчального року.

Опубліковано розклад сесії для студентів 1 курсу денної форми навчання на І заліково-екзаменаційну сесію 2016/2017 навчального року.

Опубліковано розклад сесії для студентів 1 курсу магістрів та спеціалістів денної форми навчання на І заліково-екзаменаційну сесію 2016/2017 навчального року.

Опубліковано розклад сесії для студентів 2 та 3 (1 за скороченою формою) курсу заочної форми навчання на І заліково-екзаменаційну сесію 2016/2017 навчального року.

<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Хто на сайті