Центр підвищення кваліфікації в галузі енергетики

Створений як факультет підвищення кваліфікації в галузі енергетики наказом Міністерства енергетики та електрифікації СРСР і Міністерства вищої та середньої освіти УРСР у складі Вінницького політехнічного інституту в 1987 році.

Основним завданням центру є поглиблення спеціальних знань керівників і фахівців в галузі енергетики для творчого розв'язання виробничих, конструкторських, технологічних, економічних та інших проблем за допомогою оперативного застосування досягнень науки, обчислювальної техніки, передового вітчизняного та зарубіжного досвіду.

Навчання слухачів проводиться з відривом, без відриву та з частковим відривом від виробництва. Комплектування груп слухачів центру здійснюється на підставі прямих госпрозрахункових договорів з підприємствами, науковими, проектними організаціями і окремими громадянами. Основними напрямками підвищення кваліфікації керівних кадрів та спеціалістів в галузі енергетики є:

  • нові методи експлуатації, обслуговування та ремонту розподільчих мереж;
  • нові методи ремонту під напругою ЛЕП високої напруги;
  • діагностика високовольтного обладнання;
  • енергонагляд та енергоінспекція;
  • охорона праці, технічна безпека та надзвичайні ситуації на виробництві;
  • застосування комп'ютерної техніки в енергетиці;
  • підвищення ефективності оперативного керування електричними мережами в умовах ринкових відносин.

Кутін В.М.

Очолює центр д.т.н., професор Василь Михайлович Кутін (тел.: (0432) 59-83-18).

Центр має ряд спеціалізованих аудиторій та лабораторії. Заняття проводять висококваліфіковані науковці університету, а також провідні спеціалісти з виробництва.

За період з 1988 по 2009 р. в центрі пройшли перепідготовку понад 4000 слухачів, у тому числі 205 іноземних представників з Болгарії, В'єтнаму, Куби та Китаю.

 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 4 гостей на сайті