Обчислювальний центр

Навчально-лабораторний корпус ІнЕЕЕМОбчислювальний центр ФЕЕЕМ було організовано 1990 року. На той час його було оснащено сучасною технікою (СМ1420, СМ2420, СМ1300.01, класи МС02.02, МЕРА660, пізніше DX4-100 і Pentium-200). Однак до кінця 90-х років ці машини застаріли, як морально, так і фізично, і ОЦ було переоснащено новою технікою.

Зараз на ОЦ експлуатуються ПЕОМ на основі процесорів Intel DualCore E1200 і Celeron-2133/2533, якими оснащено чотири компьютерних класа ОЦ. Всі машини об'єднано в локальну мережу, до якої підключено також обчислювальні машини, що знаходяться на кафедрах та в наукових лабораторіях Інституту. Крім цього до складу мережі входить ПЕОМ, що виконує роль поштового сервера та шлюзу, який забезпечує доступ до мережі Internet всім користувачам обчислювального центру.

Обслуговуючий персонал складається з кваліфікованих фахівців на чолі з начальником обчислювального центру ВОЛКОВИМ Борисом Вікторовичем.

Робота студентів та співробітників інституту на ОЦ організована таким чином: перша половина робочого дня - згідно з розкладом занять, після закінчення занять та в перервах між парами – самостійна робота студентів.

На молодших курсах студенти набувають основних навичок рНавчально-лабораторний корпус ІнЕЕЕМоботи на ЕОМ, вивчають офісні пакети (Microsoft Office, Open Office), мови програмування (Visual Basic, C), засвоюють основи роботи в системах комп’ютерної математики (Mathсad, Scilab). На старших курсах на центрі проводять заняття з спеціалізованих предметів (електричні системи і мережі, САПР електроустановок, автоматизовані системи керування ЕС, математичні задачі електроенергетики, перехідні процеси, енергоустановки і електрозбереження, енергетичний аудит, спец. питання електропостачання підприємств тощо)  з використанням програмного забезпечення провідних компаній (Labcenter Electronics, Atmel, AdAstra Research Group, Schneider Electric, Cadence Design Systems тощо), вільно розповсюджуваного, безкоштовного, а також створеного викладачами і студентами інституту (АЧП, „Втрати” та ін.) – всього близько тридцяти пакетів спеціалізованого програмного забезпечення.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті